Політика конфіденційності

Компанія Grey Pack турбується про забезпечення безпеки даних своїх клієнтів. Саме тому ми склали справжню Політику конфіденційності, щоб ви не турбувалися про те, що відбувається з вашими персональними даними, які ви надали нам для реєстрації.
1. Конфіденційність і захист персональної інформації

5.1. При регістрації в Інтернет-магазині Клієнт надає наступну інформацію: • прізвище та ім’я Клієнта • адреса доставки Товару • контактний телефон

5.2.Продавец використовує інформацію, представлену Клієнтом, в наступних випадках: • для виконання своїх зобов’язань перед Клієнтом; • для аналізу работиІнтернет-магазину; • для направлення Клієнту повідомлень рекламно-інформаціонногохарактера

5.3. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Кліентаінформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентами третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для ісполненіяобязательств перед Клієнтом, і тільки в обсязі, необхідному для виконання імісвоіх зобов’язань.

5.4. Не вважається порушенням зобов’язань разглашеніеінформаціі відповідно до обґрунтованих і застосовними требованіямізаконодательства України.

5.5. Продавець має право використовувати технологію “cookies”. “Cookies” не містять конфіденційну інформацію і не передаютсятретьім особам.

5.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Інтернет-магазіна.Данная інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

2. Інші умови

6.1. У разі виникнення питань і претензій з сторони Клієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Все виникає суперечки сторони будуть старатьсярешіть шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде переданий нарассмотреніе в судовий орган відповідно до чинного законодательствомУкраіни.

6.2. Визнання судом недійсності будь-якого положеніянастоящіх Умов не тягне за собою недійсність інших положень.

6.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться вІнтернет-магазині є власністю Продавця і / або його контрагентів.