Публічна угода

Цей договір між Соболевський Сергій Мечиславович, надалі «Продавець» і користувачем послугами інтернет-сайту, в подальшому – «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів і визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет-магазин https: //smartcomfort.com.ua/ Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на наступних умовах.

 

Інтернет-магазин – сайт має адресу в мережі Інтернет.

Товар – продукція, представлена ​​кпродаже в інтернет-магазині.

Клієнт – розмістилв Замовлення фізична або юридична особа.

Замовлення – оформлене належним чином запит Клієнта на покупку Товару.

Транспортна компанія – третя особа, що надає послуги по доставці. Товарів Клієнтам.

 

1. Загальні положення

1.1. Ці Умови являются публічною офертою відповідно до законодавства України та дотриманням норм Закону України “Про захист прав споживачів”. .

1.2. Замовляючи товари через Інтернет-магазин, Клієнт погоджується з цими Умовами. Фактом акцепта оферти є оформлення Замовлення.

1.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, в зв’язку з чим, Клієнт зобов’язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах.

 

2. Оформлення Замовлення

2.1. Для оформленія Замовлення необхідно вказати фактичні контактні координати Клієнта в Інтернет-магазині.

2.2. Продавець не несе відповідальності за достовірність інформаціі, що надається Клієнтом при оформленні замовлення.

2.3. Замовлення Кліентаможет бути оформлений в Інтернет-магазині.

2.4. Після оформлення Заказу Кліенту надається інформація про очікувану дату передачі Товару Кліенту. Вказана дата залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного на виробництво Товару.

2.5. Якщо Клієнтом оформлений Товар в кількості, що перевищує наявне на складі у Продавця, Продавець інформує Клієнта шляхом направлення повідомлення по електронній пошті або по телефону, зазначеним Клієнтом при реєстрації, про те коли буде відсутня кількість Товару. Клієнт має право погодитися прийняти Товар в кількості, що є в наявності у Продавця, або анулювати данну позіцію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 5 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право анулювати даний Товаріз Замовлення.

2.6. Всі інформаційні матеріали, представлені на Сайті, несуть інформаційний характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри і форми. ДеякіТовари можуть незначно відрізнятися від представлених на фотографії. У випадку наявності у Клієнта питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Клієнт повинен звернутися до Продавця.

2.7. У впадку анулювання передплаченого Замовлення, сума передоплати повністю повертається Продавцем Клієнту узгодженим сторонами способом.

 

3. Доставка

3.1. Доставка відбувається транспортними компаніями за рахунок Замовника.

3.2. Доставка замовлення до транспортної компанії безкоштовно.

3.3. Кінцеві терміни отримання замовлення залежять від адреси та регіону доставки і роботи конкретної служби доставки.

 

4. Оплата Товару

4.1. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Клієнтом Товар зміні не підлягає.

4.2. Продавець має право надавати Клієнту знижки на товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умов нарахування вказані в Інтернет-магазині і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

4.3. Ціни на товари нашого інтернет – магазину вказані у гривні.

 

5. Конфіденційність і захист персональної інформації

5.1. При регістраціі в Інтернет-магазині Клієнт надає наступну інформацію: • прізвище та ім’я Клієнта • адреса доставки Товару • контактний телефон

5.2.Продавець використовує інформацію, надану Клієнтом, в наступних випадках: • для виконання своїх зобов’язань перед Клієнтом; • для аналізу работи Інтернет-магазину; • для направлення Клієнту повідомлень рекламно-інформаціонного характеру

5.3. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Кліента інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентами третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Клієнтом, і тільки в обсязі, необхідному для виконання ними своіх зобов’язань.

5.4. Не вважається порушенням зобов’язань разголошенн інформаціі відповідно до обґрунтованих і застосованими вимогами законодавства України.

5.5. Продавець має право використовувати технологію “cookies”. “Cookies” не містять конфіденційну інформацію і не передаются третім особам.

5.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Інтернет-магазіна.Данная інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

 

6.Інші умови

6.1. У разі виникнення питань і претензій з сторони Кліента він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Все виникає суперечки сторони будуть старатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде переданий на розгляд в судовий орган відповідно до чинного законодавства Украіни.

6.2. Визнання судом недійсності будь-якого положення справжніх Умов не тягне за собою недійсність інших положень.

6.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться вІнтернет-магазині є власністю Продавця і / або його контрагентів.