Макулатура

прием макулатуры киев
Найменування Самовивезення, середня ціна* Ваша доставка до нас, середня ціна*
Макулатура 2,00 грн. 2,20 грн.

*Актуальну ціну уточнюйте у менеджера!

Прийом макулатури всіх видів – з Grey Pack вигідно, швидко і зручно

Макулатура – цінна вторинна сировина, переробка якої стала не тільки важливою частиною виробничого процесу багатьох компаній, а ще й вигідною ініціативою, що допомагає економити ресурси і отримувати прибуток. Утилізація макулатури – це раціональний європейський підхід до розвитку вашого бізнесу.

Якщо ви шукаєте, куди здати макулатуру, компанія Grey Pack організовує швидкий вивіз макулатури з офісу, складу або архіву.

Здати макулатуру в Києві оптом – як, коли і навіщо?

Сервісом вивезення вторсировини користуються, коли вийшов термін зберігання паперових архівів, і необхідно позбутися від великого обсягу відпрацювала свій термін паперу. Або ж при оренді (купівлю) нових складських приміщень раптом виявилося, що попередній господар не турбувався тим, щоб продати накопичені обсяги непотрібної пакувального паперу, картонних ящиків і так далі.

Економічно нераціонально в такій ситуації просто відвантажити все на смітник. Прийняти, закупити і відвезти за оптимальною ціною будь-які обсяги паперових відходів – ТОВ «Грейпак» бере на себе всі питання.

Більше не потрібно шукати, де приймають паперові відходи або віджили свій вік старі книги або картонні ящики – для вас буде організований вивіз будь-якої кількості макулатури.

Три причини звернутися в «Грейпак»

  • Не потрібно шукати пункт прийому макулатури і інформацію про те, скільки коштує кілограм.
  • Фахівці компанії оперативно проінформують, що можна здавати і в якому обсязі.
  • Процес скупки доведений до автоматизму.

У зручний для вас час і з власної спеціалізованою технікою за вказаною адресою прибуде команда професіоналів, і після зважування (ціна на макулатуру буде обговорена заздалегідь) відбудеться розрахунок за кожну тонну вторинного паперової сировини.

Ви точно будете знати, скільки коштує 1 кг макулатури, – ніяких комісій і прихованих платежів. Grey Pack пропонує оптимальну для київського ринку вартість послуг – ціна за 1 кг макулатури становить близько 2 грн.

Свідомий підхід – новий крок до розвитку бізнесу

Існує стереотип: з непотрібної суспільству паперу, яку переробляють на спеціалізованих підприємствах, виробляють тільки технічну папір нижчої якості. Насправді технології вже давно зруйнували цей міф, і сьогодні сучасні підприємства в усьому світі успішно виготовляють високоякісну білий папір і навіть будівельні матеріали.

Крім того, здача паперового вторсировини – розумний з точки зору дбайливого ставлення до природних ресурсів процес. А також – можливість раціонально в фінансовому плані вирішити питання з непотрібним сировиною. Якщо вам потрібно оперативно звільнити приміщення від великих обсягів макулатури, забрати картонну упаковку і паперові архіви, в компанії «Грейпак» виконають замовлення в максимально короткі терміни.

Телефонуйте, щоб замовити вивіз макулатури, а також проконсультуватися про комплекс послуг, вигідних для вашого бізнесу.