Відходи стрейч плівки

прием отходов стрейч пленки
Найменування Самовивезення, середня ціна* Ваша доставка до нас, середня ціна*
Стрейч плівка 6,00 грн. 8,00 грн.

*Актуальну ціну уточнюйте у менеджера!

Прийом відходів стрейч плівки

Компанія Grey Pack пропонує прийом стрейч плівки в Києві на умовах, вигідних як малому, так і великому бізнесу. Будь-які обсяги плівки, яка вже була у вжитку (застосовувалася для упаковки різноманітних вантажів), закуповуються і вивозяться максимально швидко.

Команда «Грей Пак» виїде за вказаною адресою в заздалегідь обумовлений час, вартість послуг (як і ціна, по якій буде закуплено вторсировину стрейч плівка) також обговорюється заздалегідь.

Процеси обробки заявок налагоджені до дрібниць. У компанії «Грей Пак» запропонують конкурентоспроможні ціни, вивіз вторсировини (не тільки стрейч плівки, а й макулатури, піддонів, поліетилену, шпулею від пакувальної плівки) з приміщення або складу в будь-якій точці Києва. За кілограм вторинної плівки стрейч ми пропонуємо від 7 грн. Зважування і розрахунок за вивезення виробляються безпосередньо на місці.

Вторинна стрейч плівка – перспективна переробка

Для чого компанії, які спеціалізуються на переробці та різних матеріалів, потрібні відходи стрейч плівки?

Виробництво високоякісних пакувальних матеріалів із вторинної сировини – тренд стійкого розвитку. Замість того, щоб забруднювати навколишнє середовище відходами з поліетилену та інших матеріалів, на переробку яких природі знадобляться століття, підприємства, що спеціалізуються на такому виробництві, виготовляють з вторинної сировини гранули. Згодом вони перетворюються в нову пакувальну стрейч-плівку.

На що ми звертаємо увагу, приймаючи таке вторсировину? На відсутність в ньому сторонніх вкраплень. Наприклад, частинок дерева, металевої стружки, харчових відходів і так далі. Якщо якість не викликає питань, команда «Грей Пак» вивозить вторсировину для подальшої переробки.