Піддони

прием бу поддонов

Прийом дерев’яних піддонів

ТОВ «Грей Пак» на постійній основі здійснює прийом європіддонів, що були у вжитку. Дерев’яні європалет – популярний метод упаковки і транспортування різних товарів. Особливу популярність европоддони придбали тому, що багато компаній, які експортують свою продукцію в країни Євросоюзу, зобов’язані дотримуватися правил сертифікації.

Більшості компаній вигідно здати піддони в Києві, щоб, виручивши за них певну суму грошей, скоротити витрати на покупку нових.

Крім того, багато підприємств з метою оптимізації витрат на транспортування воліють бу піддони в хорошому стані, які обходяться приблизно вдвічі дешевше, ніж такі ж нові.

Немає сенсу переплачувати, так як піддони бу, виготовлені з якісних матеріалів, можуть прослужити близько півроку. Звичайно, такий тривалий (і навіть довше!) Термін експлуатації можливий за умови дотримання всіх технологій виробництва.

Прийом піддонів здійснюється фахівцями «Грей Пак» на взаємовигідних умовах. Прийом палетів – завдання команди фахівців, які приїдуть за заздалегідь обумовленим адресою, оцінять бу палети і розплатяться за вторсировину відразу ж після здійснення купівлі-продажу. Ціна на бу палети, яку пропонують в Grey Pack, сформована на підставі сукупності пропозицій на ринку і становить від 10 грн за штуку.

На що ми звертаємо увагу, здійснюючи прийом палет?

  • стан;
  • вантажопідйомність, якою володіють бу палети;
  • конструкцію піддонів.

Чому вигідно продати непотрібні в даний момент дерев’яні піддони?

Як уже згадувалося, щоб заощадити кошти на придбання нових. Ще одна причина: такий товар постійно користується попитом, як новий, так і був у вжитку. Після скупки палетів всі вони проходять необхідну обробку для того, щоб продовжити їх термін експлуатації. Таким чином можна задовольнити завжди високий попит в Києві на дерев’яні європіддони різного розміру і якості.