Корисна інформація про скотч

_MG_3388

Основу клейкої стрічки (скотча) становить поліпропіленова плівка, на яку шаром наноситься акриловий або каучуковий клей.

Ширина і товщина скотча залежить від його цільового призначення. Як правило, для упаковки тонких і легких товарів використовують скотч товщиною 40 мкм. Для упаковки великих і важких товарів – товщиною 45-50 мкм.

Якісна клейка стрічка може бути різного кольору. Найпопулярнішим вважається класичний прозорий варіант, хоча іноді покупці надають перевагу скотчу коричневого кольору. Кольоровий скотч, як правило, використовують для маркування упакованого товару. Це дуже зручно, наприклад, при переїзді.

Також існує двосторонній скотч, який має дві клейові сторони, вкриті восковим папером з тканинною або поліпропіленової основою. Двосторонній скотч широко застосовують при ремонтах, створенні рекламної продукції, творчості.

Важливим параметром при виборі скотча є його клейові властивості. Вибір інших параметрів залежить від того, яким чином Ви будете використовувати стрічку.

Останнім часом популярності набирає пакувальний скотч з логотипом або написом (наприклад, контактна інформація або попередження). Даний вид скотчу має масу переваг: захист товару від розкриття, додаткове джерело реклами і т.д. Найчастіше, такий скотч виробляється товщиною 40 – 45 мкм.