Поліетилен

вторичная переработка полиэтилена
Найменування Самовивезення, середня ціна* Ваша доставка до нас, середня ціна*
Поліетилен 6,00 грн. 8,00 грн.

*Актуальну ціну уточнюйте у менеджера!

Прийом відходів поліетилену

Відходи поліетилену – матеріал, який практично не переробляється в природі, тому потребує або утилізації, або переробці. Найчастіше вторинний поліетилен використовується в якості сировини для виробництва пакувальних матеріалів високої якості.

ТОВ «Грей Пак» з 2009 року виробляє матеріали для упаковки, використовуючи, зокрема, і вторинну сировину. Вторинна переробка поліетилену – розумний підхід до вигідною утилізації різних видів плівки, який успішно застосовується в розвинених країнах.

Відходи поліетилену у вигляді плівки можуть з’являтися у великих транспортних підприємств, які займаються упаковкою і перевезенням вантажів, а також у виробничих і торгових компаній, які закуповують значні партії товару. Не варто викидати вторсировину поліетилен – це не раціонально ні з точки зору екології, ні з точки зору економії коштів.

Переробка відходів поліетилену – один з основних напрямків діяльності компанії «Грей Пак». Наші фахівці здійснюють прийом і покупку таких матеріалів на взаємовигідних умовах. Ціна такого вторинної сировини встановлена ​​на рівні 5 грн за кілограм. Щоб продати непотрібний поліетилен максимально швидко і вигідно в Києві, звертайтеся в ТОВ «Грей Пак».

Ми закуповуємо наступні види вторинної сировини з поліетилену:

  • Відходи поліетиленової плівки;
  • Відходи стрейч-плівки для пакування товарів і вантажів;
  • Поліпропіленові плівки;
  • Поліетилен високого та низького тиску.

На своїх виробничих потужностях компанія виробляє такі види матеріалів: пакувальну стрейч-плівку різної щільності, пакувальний скотч, поліетиленові мішки, повітряно-бульбашкову плівку, поліпропіленову стрічку підвищеної міцності. Також в асортименті спеціальне обладнання.

Наш підхід до виробництва матеріалів і їх використання дозволяє істотно скоротити витрати на упаковку, зберігаючи при цьому високі стандарти якості. Телефонуйте, щоб проконсультуватися про умови співпраці.