Шпулі від стрейч плівки

картонные гильзы
Найменування Самовивезення, середня ціна* Ваша доставка до нас, середня ціна*
Шпулі від стрейч плівки 1,50 грн. 2,00 грн.

*Актуальну ціну уточнюйте у менеджера!

Картонні втулки – прийом вторсировини

ТОВ «Грей Пак» на постійній і взаємовигідній основі купує і вивозить вторинну сировину – поліетиленові і паперові матеріали, а також дерев’яні піддони. Картонні гільзи, які використовуються в якості основи для пакувальної плівки, також є предметом закупівлі та подальшої переробки.

Раціональний підхід до збору та здачі сировини дає можливість економити грошові ресурси підприємств. А для виробничих компаній прийом і покупка б у матеріалів дозволяють істотно здешевити продукцію, виготовлену з їх застосуванням.

Шпули картонні залишаються після застосування пакувальної плівки для великих партій різних товарів, а також великогабаритних об’єктів (меблів, багажу та ін.). Втулка картонна різних розмірів підлягає переробці і подальшому використанню.

Компанія «Грей Пак» пропонує своїм клієнтам різні види пакувальної стрейч-плівки (металізовану, ручну і машинну) з високим коефіцієнтом розтягування. Такий матеріал намотується на спеціальну основу, це і є паперова гільза. За допомогою плівки, намотаною на втулку, можна якісно упакувати різні товари об’єкти, в тому числі підвищеної крихкості.

Гільза картонна – це товар, який можна використовувати неодноразово, скорочуючи, таким чином, витрати на виробництво якісних пакувальних матеріалів і, відповідно, їх вартість для кінцевого споживача.

Здавати паперові бу шпулі – вигідно, тому що замість того, щоб просто позбутися від картонних втулок, можна отримати за них гроші. Ціна на таке вторинна сировина в Києві варіюється незначно. Ми закуповуємо картонні гільзи по обґрунтованої вартості від 1 грн за штуку.