м. Київ, вул. Академіка Кржижановського, 4


+38 (095)-934-11-41+38 (068)-175-28-50
+38 (073)-008-50-22+38 (044)-392-80-08

Плівка поліетиленова вторинна

Ціна від 30 грн.

Є в наявності
закрыть

Технічні характеристики:

ширина – 0,4-3 м;

довжина – 60-100 м;

щільність – 50-200 мкм;

колір – прозоро-димчастий, сірий, чорний (можливий будь-який колір під замовлення);

одиниця виміру – рулон.

Опис:

Плівка вторинна : особливості використання

Плівка поліетиленова вторинна має ряд відмінностей від первинної, головне з яких – якість сировини. Для виготовлення вторинної, або так званої технічної плівки, виробники використовують некондиційні, б/в поліетиленові залишки. Їх вимивають, дроблять, переплавляють і гранулюють.

Вторинна плівка від первинної відрізняється рядом властивостей :

  • Колір – злегка жовтуватий.
  • Запах – солодкуватий.
  • Неоднорідність матеріалу – помітні вкраплення нерозплавлених частинок.
  • Товщина з різницею до 70%.

Головна перевага технічного поліетилену – низька вартість.

Сфери використання

Вторинна поліетиленова плівка заборонена для використання в усіх сферах харчової промисловості. Її застосування також не допускається для упаковки ліків, товарів медичного призначення. Для парників і теплиць цей тип плівки не підійде, оскільки під дією ультрафіолету матеріал швидко псується і втрачає свої властивості.

Вторинна стрейч плівка з успіхом використовується в магазинах техніки і на складах – це універсальний і дешевий спосіб упакувати будівельні матеріали, а також товари промислового призначення. Плівка вторинна чудово підходить для упаковки дверей, мийок, вікон, різноманітних конструкцій для будівельних механізмів. З неї виготовляються якісні мішки для сміття, з її допомогою проводять мульчування і пропарювання грунту, застосовують для пароізоляції даху і т.д.

Купити вторинну плівку Ви можете в компанії “Грей Пак”. Ми доставляємо товар по всій Україні. Якщо Ви оформляєте купівлю в Києві, гарантуємо безкоштовну доставку.